Destek/Randevu +90 212 908 0020

bilgi@ofxsistem.com
© 2021 Ofx Sistem
Alt Başlıklar

Neden BAY.t e-Belge?

İddialıyız... İşinizi kolaylaştıran çözümleri BAY.t e-Belge'de bulacaksınız.

Sektördeki 30 yıllık deneyimimizi yeni tebliğ doğrultusunda ticari programımız e-Belge portalıyla tam entegre olarak çalışmaktadır.

 

 e-Fatura mükellefi olmadan e-Belge kesebilir miyim?

 

Evet e-Belge kesebilirsiniz. Fakat e-Belge Fatura kesebilmeniz için, BAY.t Yazılımlarından size uygun olanı seçip almanız gerekmektedir

 

 Aynı gün içerisinde 5.000 TL ve 30.000 TL KDV dahil fatura kesebiliyor muyum?

 

Evet kesebiliyorsunuz.

 

 e-Belge'ye geçtiğimde Matbu fatura kesmeye devam edebiliyor muyum?

 

Evet kesebiliyorsunuz. Fakat aynı gün içerisinde bir firmaya/şahısa 5.000 TL veya 30.000 TL aralığında KDV dahil faturalarınızı e-Belge üzerinden kesmeniz gerekmektedir.
Yazılımımız bu konuda sizi uyarıyor aynı gün 5.000 TL KDV dahil fatura kesimi yaptığınızda diğer matbu faturalarınızı iptal edip e-Belge kesmeye sizi yönlendiriyor.

 

 Kesilen e-Belge Faturamız iptal edilebilir mi?

 

Evet edebilirsiniz. Fakat kesmiş olduğunuz e-Belge’yi müşteriden almanız gerekiyor ve üzerine iptal yazmanız gerekmektedir.

 Yardım alabileceği iletişim kanalları nelerdir?

0224 252 1 252 BAY.t Yazılım destek iletişim hattına veya BAYt destek uzak erişim sisteminden her zaman yardım alabilirsiniz.
 

Yeni tebliğ doğrultusunda ticari programımız e-Belge portalıyla tam entegre olarak çalışmaktadır.

Bize sağladığı kolaylıklar;
1. Ticari program içerisinde gömülü e-Belge fatura sayesinde faturalarınızı ikinci kez kayıt etmek zorunda kalmaksızın yasal düzene uygun kesebileceksiniz.
2. Gelir idaresi başkanlığının belirlemiş olduğu rakamların takibini siz değil programınız otomatik olarak yapacağı için hatalı kayıt riskiniz minimize edilecek.
3. Çifte kayıtla kaybedilen zaman ortadan kalkacak.
4. Gerek cari gerek stok işlemlerimizde hatalı veri gibi birçok sorun ve zorluklarla karşılaşmayacaksınız.
5. Kontör alımı e-Belge’de bulunmamaktadır. Dilediğiniz kadar aynı gün içerisinde aynı şirkete 5.000 ile 30.000TL arasındaki faturalarınızı hiç bir kontör ücreti ödemeden yapabilirsiniz.