Destek/Randevu +90 212 908 0020

bilgi@ofxsistem.com
© 2021 Ofx Sistem
Alt Başlıklar

2001 yılında Eta Eğitmenlik sertifikası ile başladığımız bu yolda toplam 20 yıllık yazılım satış, yazılım eğitim ve özel proje iş geliştirmelerle edindiğimiz tecrübe ve birikimle siz değerli Müşterilerimize İhtiyacınıza en uygun yazılım çözümleri ile hizmet vermekteyiz. 

2020 Yılına kadar Mikroline Teknoji Sistemleri olarak devam ettiğimiz bu yolda 2021 yılı itibari ile artan ürün çeşitliğimiz ve buna bağlı kurumsal yapılanma ihtiyaımız doğrultusunda OFX Sistem Kurumsal kimliği adı altında ulusal olarak hizmet vermekteyiz.

Ofx Sistem bünyesinde 3 farklı Özel Entegratör iş birliği ve 30 Farklı yazılım şirketinin iş ortaklığı bulunmakta olup toplamda 500+ yazılım arşivine sahiptir. Bu geniş kapsamlı arşivimiz sayesinde sizin ihtyacınıza en uygun yazılımı süreçlerinizi analiz ederek tavsiye ediyoruz. Bu sayade ihtiyacınıza en uygun yazılıma en uygun maliyetle satınala veya kiralama avantajı elde etmiş oluyorsunuz. 

Ofx Sistem Olarak 30+ yazılım firmamızla yapmış olduğumuz altyapıda Size özel projeler hazırlıyoruz siz isteyin biz yazalım.

Ofx Sistem bünyesinde kısaca Tüm E dönüşüm Hizetleri , ERP, ESP, CRM, Ön muhasebe Proğramları ,Resmi Muhasebe SMM, Bulut Tabanlı Muhasebe Pragramları, Sektöre özel Yazılımlar ( Hal, Zirai İlaç , Gübre Takip,Eczane, Medikal, Optik , Hastahane , Labratuar, Reçete vb ) yazılımların yanı sıra günümüz de olmazsa olmaz E Ticaret pazar yeri entegrasyonları E ticaret web sitesi E ticaret Mobil uygulama geliştirme gibi hizmetlerde mevcuttur.

Günümüzde vaz geçilemez boyutta hayatımıza giren mobil uygulamaları sizin için istediğiniz içerikte Native olarak haırlıyoruz Native uygulama sayesinde müşterilerinize kusursuz deneyimler yaşatabilir yüzde % müşteri deneyimi yaşarsınız.

Ofx Sistem olarak yazılım çözümlerine ek paralel alanlarda Network Güvenlik Sistemleri, Sanal veya Fiziksel sunucular, Yazarkasa Otomasyon Parakende Satış Sistemleri, Kapalı devre Güvenlik Kamerası , Yanıgın ve Alarm Sistemleri, Bariyer Turnike Kartlı geçiş Sistemleri , Personel devam takip sistemleri, Sanal Telefon İp voip Sip Telefon sistemleri alanında da sizler için projeler üretiyotiyoruz.

20 yıllık birikim ve tecrübe ile size nasıl yardımcı olabiliriz. 

Teklif almak için bize ulaşın 

Teşekkürler.

Murat Güllü

Pazarlama departmanı