Destek/Randevu +90 212 908 0020

bilgi@ofxsistem.com
© 2021 Ofx Sistem
Alt Başlıklar

Neden BAY.t Kolay Shop

BAY.t Kolay Shop, Perakende sektöründe yoğunlaşan müşteri kitlemizin istekleri doğrultusunda, deneyimimizi ve elimizin altındaki son teknolojiyi bu alandaki geniş çözüm yelpazemizde hayata geçirdik.

En büyükten, en küçük işletmeye, en özel ihtiyaçlardan en karmaşık ve dolaylı olanına, kullanıcılarımıza piyasadaki her türlü perakende işletmesinin ihtiyaçlarına ve cebine uygun seçenekler sunuyoruz

 

 Satışların Sınıflanması ve Raporlanması

 

Satışları sınıflandırıp, sınıflandırılan satışların raporlarını anlık görüntüleyebilirsiniz.

 İster Bilgi Fişi İster Fatura

Her satış sonunda isterseniz müşterinize resmi değeri olmayan alışverişine ait bilgi fişi vermenizi sağlar. Ayrıca isteyen müşterinize de fatura yazdırabilirsiniz.

 Raf Etiket Basımı

Ürünlerinize rafta değer katan onu fark edilebilir kılan vazgeçilmez pazarlama unsuruna sizde çok kolay gerçekleştirebileceksiniz.

 

 Kartlı Müşteri Takibi

 

Özellikle kriz ortamlarında irili ufaklı tüm firmaların öncelikli işi haline gelen pazarlama, müşteri devamlılığı, müşteri sadakati yaratma ve versiyesinin takibini kolaylaştırma konularında yardımcı olan kartlı sistemleridir.

 

 Ürün Fiyat Tanımlama

 

İsterseniz ürün kartı üzerinden isterseniz ürün fiyat güncelleme listesi üzerinden değişen fiyatlar kolayca güncelleyebilirsiniz.

 

 Şubeler Arası İletişim

 

Birden fazla şubeli yada depolarla çalışıyorsanız, NonStopShop’la plasiyerlerinizin ekranları üzerinden diğer şube ve depolardaki stok durumlarını sorgulayabilmesi, transfer talep edebilmesini mümkün kılın. Cari bakiyelerini ve risk limitlerini dahi sorgulayabilmeleri sayesinde hatadan uzak ve pratik bir çalışma şeklini işletmenizde oluşturarak süreçleri hızlandırın; işletmenizi daha dinamik ve karlı bir hale getirin.

Kolay Shop Çözümlerinin Avantajları

Sınırsız ürün tanımlama, sınıflandırma, gruplama
Sınırsız ürün tanımlama, sınıflandırma, gruplama
İstediğiniz sayıda ürünü istediğiniz kadar gruplandırıp kart açabilirsiniz. (çerez grubu , Manav grubu vb.) Oluşturulan bu grupları veya en çok satılan barkodsuz ürünleri ekranda resimli olarak, kodu yada ismi ile ekranda kısa yollarla kullanım imkanı tanınmaktadır.
Sınırsız müşteri tanımlama
Sınırsız müşteri tanımlama
Müşteri iletişim bilgileri ve fatura bilgilerini kolaylıkla kayıt altına alınmasını sağlamaktadır.
Açık hesap (veresiye) takibi
Açık hesap (veresiye) takibi
Veresiye Takibi Yapın, Alacak Vereceklerinizin Kontrolü Sizde Olsun. Müşterilerinizin borç alacak durumlarını gösteren detaylı bir uygulamadır..
Veresiyelerin hızlı tahsilatı
Veresiyelerin hızlı tahsilatı
Satışsız tahsilat imkânıyla, veresiye borcu vb. durumlarda cariden hızlı tahsilat yapma imkânı..
Diğer müşterileri ekletmeden satış
Diğer müşterileri ekletmeden satış
“Müşteri Beklet” fonksiyonuyla iki veya daha fazla fiş arasında geçiş yapma olanağı sağlamaktadır. Bu sayede sırası gelen müşteri başka müşterinin bitmeyen satışını beklemek zorunda kalmayacaktır.
Nakit, Kredi Kartı, Veresiye, Çoklu Tahsilat ödeme tipleri imkânı
Nakit, Kredi Kartı, Veresiye, Çoklu Tahsilat ödeme tipleri imkânı
Müşterileriniz dilerse nakit, dilerse kredi kartı, dilerlerse veresiye ile ödeme tipleri imkânı.
Tartılabilir ürün satışı
Tartılabilir ürün satışı
Tartılabilir ürünler için ön kodlu, uluslar arası standartlarda Terazide tartılan ürünlerden alınan barkodları hızlıca okur ve satışı gerçekleştirir. Ayrıca direk bilgi gönderen teraziler de kullanılarak barkod basmaksızın terazide tartılan ürün ağırlığı programa aktarılarak ve fiyatı ile çarpılıp satış gerçekleştirilebilir.
Her türlü 'Kısmi Tahsilat'
Her türlü 'Kısmi Tahsilat'
Çoklu tahsilatla aynı satışın toplam tutarını kısmen kredi kartı, kısmen nakit kısmen de veresiye tahsilat yapma imkânı..
Fişte hızlı ürün arama özelliği imkânı
Fişte hızlı ürün arama özelliği imkânı
Fişte hızlı ürün arama özelliği imkânı..
Plu kullanımı
Plu kullanımı
Perakende satış yapan işyerlerinde ürün stoklarının daha kolay ve doğru olarak takip edilmesi gereksinimi gidermek için PLU kodu veya PLU numarası kullanımı sağlanmıştır.
Barkodla satış olanağı
Barkodla satış olanağı
Perakende sekteründe barkod ile hızlı bir şekilde satış yapma olanağı. Teraziden alınan barkodları okuyabilme..
İster dokunmatik ekranda, ister normal ekranda kullanma seçeneği
İster dokunmatik ekranda, ister normal ekranda kullanma seçeneği
Dokunmatik ekran desteği ile klaveyeye dokunmadan ekran üzerinden hızlı şatış Sistemi kullanımı. İstenirse de klavye ile normal pc pos olarak kullanımı..