Destek/Randevu +90 212 908 0020

bilgi@ofxsistem.com
© 2021 Ofx Sistem
Alt Başlıklar

Neden BAY.t Mobil?

BAY.t Mobil, hızla büyüyen işletmelerin artan ve karmaşıklaşan ihtiyaçlarına çözümler üretmek için, son teknolojinin sunduğu tüm imkanları alt yapısında barındırır halde tasarlanmıştır.

Tarafımızdan sürekli geliştirilip zenginleştirilişiyle, her yeni gelişmeye ve ihtiyacınıza ayak uydurmaya hazır, kendiniz ve işletmeniz için arzuladığınız yüksek hedeflere ulaşmanız için zaruri bir araçtır.

 

 Kullanıcı Dostu Arayüz

 

BAY.t Mobil’ın Kullanıcı dostu arayüzü, kullancıların kısa sürede adapte olabilmesini sağlar.

 

 Online-Offline Çalışma

 

Online-Offline çalışabilmesi sayesinde internetin yavaş olduğu veya olmadığı noktalarda bile mobile ile işler devam eder. İnternet çektiği anda veriler merkeze gönderilir. Ticaretiniz durmaksızın, hız kesmeden devam eder.

 

 Sürekli Yenilenen, Güncel Yapı

 

BAY.t Yazılım’ın tüm ürünleri gibi mobile programı da yasal gereklilikleri daima takip edip derhal çözümleri uygular, sektörde ortaya çıkan yeni ihtiyaçlara karşı da sürekli gelişmeye ve yenilenmeye devam eder.

 

Geliştirilebilir Ürün İçeriği

 

Kullanıcıların sıcak ve soğuk satış süreçlerini Mobile Cihazları üzerinden yönetmesini sağlayan tahsilat, sipariş, irsaliye, fatura, depo nakil, döviz, rapor, e-Devlet çözümleri modülleri gibi bir çok ihtiyaçlarını iş yerlerinde olmaya gerek duymadan sahada gerçekleştirebilmesi, satış verimliliğini artırırken müşteri memnuniyetini sağlayacak. Ayrıca sadece tek bir modül alarak çalışılabilecek ihtiyaç duyulduğunda ürün içeriği genişletilebilecektir.

 

İş Takibini Pratikleştiren Çözümler

 

Mobile Barkod Okuma Sistemi ile işlerini hızlandıran firmalar hata oranını minimize edebilir, stok arama işlemlerini ve Fatura/Sipariş/İrsaliye girişlerini kameradan barkod okutarak kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirler.

 

 Yönetici’ye Özel Raporlar

 

Mobil Raporlama uygulamamız, ticari programlarımızın içeriğine dahil olan önemli raporları cebinize getiren bir çözümümüzdür.

 

 İşletmenizi Uzaktan Takip Edin!

 

Cep uygulamamız ile nerede olursanız olun işletmenizin ne durumda olduğunu anlık güncel bilgiler halinde gözlemleyin. Kapsamlı yönetici raporlarını elinizin altında bulundurarak çalışanlarınızın performansını, karlılığınızı her an ve her yerde görebilir durumda olun.

 

 Cari Ekstreleri Ve Hareketleri Cebinizde Görün!

 

Anlık olarak güncellenen cari hareket ve bakiyeleri görüp borçlu ve alacaklılarınızın hareketlerinden haberdar kalın.

 

 Stok Durumunuzu Daima Bilin!

 

Siz ofisinizde değilken bile depo mevcutlarını, stok hareketlerini görüp gerektiği an uzaktan müdahale edin. İşletmenizin süreçlerini kontrolünüzü uzaktan sürdürün ve yokluğunuzun sebep olacağı hataları önceden önleyin.

 

 Cepten e-Fatura, e-Arşiv Yönetimi

 

Kullanıcılar sahada hem online hem offline mobile ile e-devlet süreçlerini yönetmeye devam edebilir, e-Fatura veya e-Ar

BAY.t Mobil

iOS ve Android’e özel Mobil Muhasebe Programınız Bay.t Mobil, App Store ve Play Store’da.